تبلیغات
معبر سایبری بسیجی سلام - ***كاریكاتوریست دانماركی‌ درآتش سوخت ***

معبر سایبری بسیجی سلام
 
این صفحه را به اشتراک بگذارید
برخی از سایتهای اینترنتی فاش كردند كاریكاتوریست دانماركی كه در سال 2007 میلادی تصاویری موهن از پیامبر اكرم(ص) منتشر كرده بود، روز گذشته (14 دیماه) در اثر آتش سوزی كشته شد.برخی از سایتهای اینترنتی فاش كردند كاریكاتوریست دانماركی كه در سال 2007 میلادی تصاویری موهن از پیامبر اكرم(ص) منتشر كرده بود، روز گذشته (14 دیماه) در اثر آتش سوزی كشته شد.
به گزارش «شیعه نیوز» به نقل از تقریب نیوز، به نوشته این سایتها، "كورت وسترگارد" روز گذشته در اثر آتش سوزی كه در نزدیكی منزلش رخ داده، كشته شده است، اما دولت دانمارك تا كنون این مسئله را مخفی نگه داشته و اعلام نكرده است.


وسترگارد، كاریكاتوریست دانماركی موهن به ساحت مقدس پیامبر اسلام (ص) هفته گذشته توسط یك جوان سومالیایی مورد سوء قصد قرار گرفت، اما با كمك پلیس دانمارك جان سالم به در برد. جوان سومالیایی مزبور توسط نیروهای پلیس هدف قرار گرفت و مجروح شد.

این كاریكاتوریست دانماركی بر اساس آنچه پیش از این در برخی روزنامه‌های دانماركی گفته بود، پس از انتشار كاریكاتورهایش در سال 2007 ، در یك زندگی جهنمی به سر می‌برده است. زیرا هیچ هتل و رستورانی در دانمارك از ترس اینكه مورد حمله تروریست‌ها قرار نگیرند، وی را نمی‌پذیرفتند. وی همچنین از آن پس نمی‌توانسته است بدون محافظ از منزل خارج شود.

طبقه بندی: سیاسی، 
برچسب ها: مرگ، دانمارکی، توهین به پیامبر، کاریکاتور، كاریكاتوریست دانماركی‌ درآتش سوخت، مرگ كاریكاتوریست دانماركی‌،  
دنبالک ها: معبر سایبری بسیجی سلام، معبرسایبری بسیجی سلام،  
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 28 اسفند 1393 توسط علیرضا امیری
تمامی حقوق مطالب برای معبر سایبری بسیجی سلام محفوظ می باشد